Zasady zamieszczania linków na babskiswiat.pl

Jak dodawać linki ?

 1. Zamieszczamy linki tylko do blogów lub stron związanych z tematyką dla kobiet.
 2. Każdy link musi prowadzić do oddzielnego artykułu lub posta na blogu – nie może prowadzić do strony głównej.
 3. Im bardziej ciekawe i wartościowe treści dodasz tym więcej osób kliknie w twój link i będziesz miała więcej odwiedzin na bloga.
 4. Do każdego znaleziska należy dodać krótki (2-3 zdania), ciekawy i unikalny opis tego co znajduje się na pod linkiem. Nie kopiuj opisów ze strony tylko stwórz nowe – napisz go tak aby wzbudzić ciekawość odwiedzających osób – więcej z nich kliknie!
 5. Pamiętaj aby do każdego linku dodać zdjęcie – zwiększy to klikalność.

Czego nie wolno dodawać na stronę ?

 1. Treści pornograficznych i erotycznych (zdjęć oraz tekstów)
 2. Treści nawołujących do rasizmu lub nienawiści lub związanych z przemocą.
 3. Treści związanych z narkotykami, alkoholem lub tytoniem (szczególnie sprzedażą lub zachętą do brania używek – można natomiast dodać informacje o konsekwencjach zdrowotnych).
 4. Stron związanych z mlm i piramidami finansowymi.
 5. Treści niezgodnych z polskim prawem lub nawołujących do łamania go.
 6. Materiałów chronionych prawem autorskim.

Czy skrypt automatycznie pobiera posty z mojej strony ?

Nie – aby dodać link do serwisu należy się na nim zalogować. Naturalnie możesz dodawać wszystkie posty ze swojego bloga ale uważamy że korzystniej będzie wybrać te, które wg Ciebie są najciekawsze i z nich mieć dużą oglądalność. Stawiamy także na unikalne opisy a przy automatycznym pobieraniu nie jest to możliwe.

Czy muszę dodawać baner na bloga /stronę ?

Sugerujemy wstawienie banera – nasz serwis działa na zasadzie współpracy. Pamiętaj że Ty reklamujesz nas a My reklamujemy Ciebie. Do wyboru masz kilkadziesiąt banerów (tutaj) – jeśli chcesz możesz także stworzyć własny (ale musi mieć rozmiar nie mniejszy niż 100x20 pikseli i nie może być w kolorze tła strony (niewidoczny)). Możesz wstawić link do strony głównej babskiswiat.pl albo do swojej podstrony użytkownika (profil).

Dlaczego to wszystko?

Chcemy postawić na wysoką jakość na naszym serwisie. Jeśli użytkowniczki znajdą u nas ciekawe treści będą klikać więcej i chętniej. Wierzymy, że prowadzisz ciekawego i wartościowego bloga – dodając posty do Babskiswiat.pl pomagasz w tworzeniu interesującego i chętnie odwiedzane miejsca dla użytkowniczek Internetu które w rezultacie i tak trafiają na Twoją witrynę.